Geolog Andrychów

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

GEO-MATEO to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży. Jako specjaliści wykonujemy profesjonalne badania gruntów i działek, a także sporządzamy dokumentację geotechniczną, badania laboratoryjne oraz prace terenowe.

Realizowane przez nas badania gruntów i działek budowlanych pozwalają zniwelować ryzyko zakupu terenu niespełniającego odpowiednich norm pod budowę. Co więcej, jesteś w stanie odpowiednio wcześnie podjąć działania zabezpieczające budowę przed oddziaływaniem na nią wód gruntowych.

Specjaliści GEO-MATEO działają na nowoczesnym i sprawdzonym sprzęcie, co jest gwarantem precyzyjnie wykonanych pomiarów. Dbamy o rzetelność naszych prac. Podczas ich realizacji zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo.

Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość realizacji

Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Do każdego podjętego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o pełną satysfakcję Klienta ze współpracy. GEO-MATEO to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą – Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl