Geolog Będzin

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Chcesz kupić działkę i potrzebujesz sprawdzonego i w pełni profesjonalnego geologa na terenie Będzina i okolic? Świetnie trafiłeś! Firma GEO-MATEO realizuje wysokiej jakości pomiary gruntów i działek budowlanych. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i kompetentni specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży. Pomiarów dokonujemy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu masz pewność, że zrealizowane przez nas prace, wykonane są na najwyższym poziomie precyzji.

Pomiary gruntów i działek budowlanych są podstawą przed zakupem, gdyż pozwalają uniknąć możliwości zakupu terenu niespełniającego norm umożliwiających przeprowadzenie prac budowlanych. Dodatkowo masz możliwość podjęcia odpowiednio wczesnych działań zapobiegających działaniu wód gruntowych na budowę.

Specjalistyczny sprzęt i profesjonalne wykonawstwo usług geologicznych

Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm w branży geologicznej. Pracujemy na nowoczesnym i w pełni sprawdzonym sprzęcie. Oferujemy możliwość wykonania badać gruntów i działek, a także sporządzanie potrzebnej dokumentacji oraz badań laboratoryjnych. Doskonale wiemy, jak ważna jest dla naszych Klientów precyzja i rzetelność działań, z nami nie poczujesz się zawiedziony.

Zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl