Geolog Bielsko Biała

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Profesjonalnie realizowane badania geotechniczne są podstawą przed zakupem działki i podjęciem prac budowlanych. Pozwalają uniknąć ryzyka zakupu gruntu nieodpowiednio przystosowanego do budowy, a także podjęcia działań mających na celu zabezpieczenie budowy przed działaniem wód gruntowych. 

Jako profesjonalna firma geologiczna wykonujemy badania gruntu oraz działek budowlanych na terenie Bielska-Białej i okolic. Dbamy o najwyższą jakość realizowanych zleceń, z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Prace wykonywane są z zastosowaniem nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu, dzięki czemu możesz mieć pewność precyzyjnych efektów działań.

Profesjonalne usługi geotechniczne

Nasz zespół tworzą doświadczeni i kompetentni fachowcy, dla których najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja Klienta z efektów realizowanych prac. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm geologicznych. Oferujemy pełne wsparcie oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji.

W zakres naszych działań wchodzi również możliwość wykonania wysokiej jakości dokumentacji geotechnicznej, która realizowana zostaje z pełną precyzją i zaangażowaniem.

Główną zaletą realizacji badań geotechnicznych jest fakt, iż nie musimy martwić się dodatkowymi kosztami związanymi z dostosowaniem działki pod budowę po jej zakupie. 

Zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl