Geolog Bojszowy

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Zamierzasz kupić działkę i zastanawiasz się, czy spełnia ona odpowiednie normy umożliwiające budowę? Potrzebujesz przeprowadzenia rzetelnych badań geologicznych, które pozwolą stwierdzić jej przydatność? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś! GEO MATEO zaprasza do współpracy!

Jesteśmy doświadczoną firmą geologiczną realizującą usługi na najwyższym poziomie zaangażowania i precyzji. Wykonujemy wysokiej jakości pomiary gruntów i działek budowlanych oraz sporządzanie dokumentacji geotechnicznej, badania laboratoryjne i prace terenowe. Działamy z zastosowaniem nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu, co sprawia, że możesz być pewien precyzyjnych usług geologicznych. Bojszowy to jeden z obszarów naszej działalności, działamy na terenie miasta i okolic. 

Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka w branży pozwala nam na zastosowanie rozwiązań dostosowanych do konkretnego zlecenia. Do każdego z zadań podchodzimy indywidualnie, dbając przy tym o pełne zadowolenie naszych Klientów. Dokładnie wiemy, jak ważna jest precyzja, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam zadanie wykonane zostało w pełni profesjonalnie.

Geolog Bojszowy - indywidualne podejście, najwyższa jakość

Pomiary geotechniczne są podstawą przed zakupem gruntu lub działki budowlanej. Dlaczego? To proste! Dzięki nim jesteś w stanie jasno określić, czy działka, którą jesteś zainteresowany, spełnia warunki przeznaczenia pod budowę. Nasze pomiary realizowane są za pomocą nowoczesnego sprzętu. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą – Zapraszamy do kontaktu i ustalenia dogodnego terminu realizacji.

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl