Geolog Brzeszcze

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm geologicznych. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu Geologii na terenie Brzeszcza i okolicznych miejscowości. Nasza kadra pracownicza to zespół wykwalifikowanych specjalistów, dbających o najwyższą jakość działań.

Wykonywane przez nas usługi wyróżniają się precyzją i rzetelnością. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy w sposób indywidualny, proponując rozwiązania dostosowane do konkretnego zlecenia. Dobrze wiemy, że dla naszych Klientów najważniejsza jest jakość, dlatego gwarantujemy, iż współpracując z nami, się nie zawiedziesz.

Usługi geologiczne Brzeszcze, gwarancja najwyższej jakości

Pomiary geotechniczne stanowią podstawę przed kupnem gruntu lub działki budowlanej. Profesjonalne działania w tym zakresie, dają możliwość określenia czy dany teren spełnia normy przydatności do przeprowadzenia prac budowlanych. Możesz również odpowiednio wcześnie dokonać prac mających na celu zabezpieczenie budowy przed działaniem wód gruntowych.

Realizowane pomiary wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnego i precyzyjnego sprzętu. Dodatkowo sporządzamy dokumentację geotechniczną dokumentację, a także przeprowadzamy badania laboratoryjne oraz działania terenowe. Wieloletnie doświadczenie w branży, daje nam możliwość dostosowania rozwiązań do konkretnego rodzaju zlecenia. Zapewniamy pełne doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami – Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl