Geolog Busko-Zdrój

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Oczekujesz najwyższej jakości usług geologicznych na terenie Buska-Zdroju lub okolic? Świetnie trafiłeś, firma GEO-MATEO zaprasza do kontaktu!

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm geologicznych. Doświadczenie oraz zdobyta przez lata praktyki wiedza pozwala nam na realizację usług na najwyższym poziomie zaangażowania i precyzji. Nasz zespół fachowców, dba o pełne zadowolenie Klienta, oferując pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Przeprowadzane przez nas badania geotechniczne, są podstawą przed zakupem gruntu i działki budowlanej. Pozwalają uniknąć konieczności poniesienia dodatkowych kosztów związanych z nabyciem gruntu, niedostosowanego pod budowę. Dodatkowo możesz odpowiednio wcześnie podjąć prace zabezpieczające budowę przed działaniem wód gruntowych.

Pełen profesjonalizm oraz nowoczesny sprzęt

Nasze pomiary wykonywane są za pomocą nowoczesnego sprzętu do badań geotechnicznych, co gwarantuje najwyższą jakość realizacji. Wykonujemy również w stu procentach profesjonalną dokumentację geotechniczną oraz geotechniczne badania laboratoryjne. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły zlecenia. 

Zapraszamy serdecznie!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl