Geolog Chełm Śląski

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Szukasz sprawdzonego geologa na terenie Chełma Śląskiego? Oczekujesz profesjonalnych usług opartych na latach doświadczenia? Bardzo dobrze trafiłeś! Firma GEO MATEO zaprasza do współpracy!

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na świadczenie precyzyjnych usług opartych na praktyce. Zapewniamy realizację działań z zakresu dokonania specjalistycznych pomiarów geologicznych, a także sporządzania wysokiej jakości dokumentacji oraz badań laboratoryjnych i prac w terenie. Dbamy, aby każda z realizowanych usług przebiegała rzetelnie, ze szczególną dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy indywidualnie, realizując kompleksowe działania z zakresu Geologii na terenie Chełma Śląskiego i okolic.

Usługi geologiczne Chełm Śląski, wysoka jakość i precyzja

Nasze działania realizujemy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu. Nasz zespół tworzą doświadczeni geolodzy. Chełm to jeden z obszarów naszej działalności, świadczymy profesjonalne działania geologiczne na tym obszarze oraz w okolicach miasta. 

Badania geologiczne terenu są podstawą przed zakupem gruntu lub działki budowlanej. Pozwalają uniknąć ryzyka zakupu działki, która nie jest odpowiednio przystosowana do przeprowadzenia prac budowlanych. Dodatkowo możesz odpowiednio wcześnie podjąć prace, których celem jest zabezpieczenie budowy przed działaniem wód gruntowych. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Dbamy o satysfakcję i zadowolenie Klienta z wykonywanych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami, by ustalić dogodny termin realizacji.

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl