Geolog Chełm

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Fachowo zrealizowane pomiary geologiczne to pierwsze działanie, jakie powinieneś podjąć przed zakupem gruntu i działki budowlanej. Badania te pozwalają określić czy teren, jakim jesteś zainteresowany, spełnia określone normy, związane z rozpoczęciem prac budowlanych. Co więcej, masz możliwość podjęcia działania zabezpieczające budowę przed oddziaływaniem na nią wód gruntowych, co w znaczącym stopniu wpłynie na późniejszy komfort użytkowania budynku. 

Jako doświadczona i kompetentna firma zajmująca się realizacją usług geologicznych na terenie Chełma gwarantujemy możliwość wykonania profesjonalnych pomiarów gruntów i działek, a także sporządzania adekwatnej dokumentacji oraz realizacji badań laboratoryjnych i prac terenowych. Zapewniamy indywidualne podejście, oraz kompleksowe wykonawstwo zleceń. Z należytą precyzją podchodzimy do powierzonej nam pracy, dbając przy tym o efekty realizacji.

Kompleksowe usługi geologiczne Chełm

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i godni zaufania specjaliści. Świadomi oczekiwań naszych Klientów, gwarantujemy pełne wsparcie i profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy. Wykonujemy kompleksowe usługi geologiczne na terenie miasta Chełm i okolic. 

Działamy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu, co zapewnia precyzyjne efekty pomiarów. Dla nas najważniejsze jest obopólne, pełne zadowolenie ze współpracy. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami – zapraszamy do współpracy! Wspólnie ustalimy szczegóły i wybierzemy dogodny termin wykonania usługi.

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl