Geolog Chorzów

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Precyzyjnie zrealizowane badania geotechniczne stanowią podstawę przed zakupem gruntu i działki budowlanej. Dzięki nim możesz uniknąć kosztów związanych z nabyciem działki, która nie spełnia określonych warunków związanych z budową. Co więcej, dają możliwość podjęcia wczesnych prac chroniących budowę przed szkodliwym działaniem wód gruntowych. Jako kompetentni specjaliści dokładnie wiemy, że piękna okolica to nie wszystko, zdarza się, że zakupiona działka pozostawia wiele do życzenia pod względem przystosowania do budowy.

Usługi geologiczne na terenie Chorzowa i okolic

Oferujemy możliwość wykonania pomiarów geologicznych, a także sporządzenia dokumentacji. Nasze działania realizowane są z zastosowaniem nowoczesnego i precyzyjnego sprzętu, dzięki czemu możesz mieć pewność najwyższej jakości usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantując naszym Klientom pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. 

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży. Nasi specjaliści dbają o to, aby wykonywane przez nich prace w stu procentach spełniały oczekiwania Klienta. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz dogodne terminy realizacji.

Zapraszamy do współpracy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl