Geolog Częstochowa

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy, która wykona dla Ciebie profesjonalne badania geotechniczne, to doskonale trafiłeś! Firma GEO-MATEO zapewnia możliwość wykonawstwa w pełni fachowych i precyzyjnych badań geotechnicznych na terenie Częstochowy i okolic. Działania realizowane są kompleksowo, do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, uwzględniając potrzeby Klienta. Zapewniamy możliwość realizacji dokumentacji geotechnicznej, a także pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. 

Przeprowadzane przez nas badania geotechniczne, są niezbędnym elementem przed zakupem działki budowlanej. Pozwalają uniknąć ryzyka nabycia gruntu, który jest nieodpowiednio przystosowany pod budowę i poniesienia dodatkowych kosztów związanych z jej dostosowaniem. Dodatkowo możesz odpowiednio wcześnie podjąć działania mające na celu zabezpieczenie budowy przed działaniem wód gruntowych.

Profesjonalne usługi geologiczne na terenie Częstochowy i okolic

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm geotechnicznych. Do każdego realizowanego zlecenia podchodzimy kompleksowo, dbając o każdy detal realizowanych prac. Pomiarów dokonujemy za pomocą nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i kompetentni specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie i praktykę w branży.

Zapraszamy do współpracy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl