Geolog Dąbrowa Górnicza

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Realizacja profesjonalnych badań geotechnicznych to podstawa przed zakupem działki budowlanej. Pozwala uniknąć kosztów związanych z zakupem terenu nieprzystosowanego pod budowę. Bardzo często, okazuje się bowiem, że piękna okolica to nie wszystko, a zakupiona działka nie spełnia potrzebnych norm. Dodatkowo, realizując badania geotechniczne, możesz odpowiednio wcześnie podjąć działania mające na celu zabezpieczenie budowy przed działaniem wód gruntowych. 

Wykonujemy profesjonalne badania geotechniczne na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic. Dbamy o wysoką jakość realizowanych prac, zapewniając pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Nasz zespół, tworzą doświadczeni i kompetentni fachowcy, dla których najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja Klienta.

Zakres naszych usług obejmuje także sporządzanie dokumentacji geotechnicznej, która realizowana jest na najwyższym poziomie, a także: prace terenowe, geotechniczne badania laboratoryjne i doradztwo geotechniczne.

Wysokiej jakości usługi geologiczne

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm geologicznych. Ze szczególną starannością podchodzimy do każdego realizowanego zlecenia, dając z siebie maksimum zaangażowania. Każde realizowane zlecenie traktujemy indywidualnie i ze szczególną starannością. 

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonawstwem profesjonalnych usług geotechnicznych na terenie Dąbrowy Górniczej lub okolic – Zapraszamy do współpracy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl