Geolog Dąbrowa Tarnowska

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jesteś na etapie zakupu działki budowlanej, ale nie jesteś w stu procentach przekonany, czy dany teren spełnia odpowiednie normy i w pełni nadaje się do przeprowadzenia działań budowlanych? Poszukujesz sprawdzonego i profesjonalnego Geologa na terenie Dąbrowy Tarnowskiej, który wykona dla Ciebie precyzyjne badania gruntu? Bardzo dobrze się składa, GEO MATEO zaprasza do współpracy.

Zespół GEO MATEO to kadra wykwalifikowanych i kompetentnych fachowców, realizująca usługi z zakresu Geologii i Geotechniki. Zakres świadczonych usług obejmuje:

– Realizację wysokiej jakości pomiarów geologicznych.

– Sporządzanie dokumentacji geotechnicznej.

– Badania laboratoryjne.

– Prace terenowe.

Wykonywane zlecenia, świadczone są z zastosowaniem nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu, dzięki czemu możesz być pewien, precyzyjnych efektów naszych działań. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta ze współpracy. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając pełne wsparcie i kompetentne doradztwo.

Usługi geologiczne Dąbrowa Tarnowska, najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas zleceń. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wiedza zdobyta przez lata praktyki pozwala nam na precyzyjne dostosowanie optymalnych rozwiązań do konkretnego rodzaju zlecenia. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wspólnie ustalimy szczegóły i oczekiwania względem zlecenia oraz ustalimy dogodny termin wykonania!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl