Geolog Dębica

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Szukasz sprawdzonego i profesjonalnego geologa na terenie Dębicy? Doskonale trafiłeś! GEO-MATEO to doświadczona firma realizująca precyzyjne badania geotechniczne na terenie Dębicy i okolic. Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści, dla których najważniejsze jest zadowolenie Klienta. Dbamy o każdy detal realizowanych prac. Wykonywane przez nas pomiary realizowane są z zastosowaniem nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu.

Profesjonalne usługi geologiczne Dębica

Świadomi oczekiwań naszych Klientów zapewniamy możliwość realizacji profesjonalnych działań geologicznych na terenie Dębicy i okolic. Gwarantujemy, iż każdy etap świadczonych prac przebiegał będzie ze szczególną precyzją i zaangażowaniem. Zapewniamy pełne doradztwo na każdym etapie współpracy. Z nami, możesz być pewien, że się nie zawiedziesz.

Badania gruntu są podstawą przed zakupem działki budowlanej. Pozwalają uniknąć ryzyka zakupu terenu nieprzystosowanego pod budowę oraz podjęcia odpowiednio wczesnych prac zabezpieczających budowę przed działaniem wód gruntowych. Dlaczego warto? Po wykonaniu badań geologicznych nie musisz martwić się kosztem dostosowania działki pod podjęcie prac budowlanych oraz zapewnić sobie bezproblemowe użytkowanie budynku w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl