Geolog Dęblin

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Poszukujesz kompetentnego Geologa w Dęblinie lub okolicy, który zajmie się wykonawstwem pomiarów geologicznych gruntu lub działki budowlanej? W szczególności zależy Ci na realizacji profesjonalnych i precyzyjnych działań? Świetnie trafiłeś.

GEO MATEO zajmuje się wykonawstwem najwyższej jakości usług geologicznych, ze szczególną dbałością o każdy nawet najmniejszy detal realizacji. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając jednocześnie pełne doradztwo podczas wykonywanych prac. Realizujemy działania z zakresu: pomiarów geologicznych, badań laboratoryjnych i prac terenowych.

Badania gruntów i działek są podstawa przed podjęciem decyzji o zakupie danego terenu. Wyniki działań, pozwalają uniknąć ryzyka nabycia działki, która jest nieodpowiednio przystosowania do rozpoczęcia budowy oraz podjęcia wczesnych działań zabezpieczających budowę przed niekorzystnym oddziaływaniem wód gruntowych.

Usługi geologiczne Dęblin - Wysoka jakość, precyzja działań

Dbamy, aby nasze prace wykonane zostały profesjonalnie i rzetelnie. Realizowane usługi wykonujemy niezwykle precyzyjnie, ze szczególną dbałością o detale. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zapewniamy pełne doradztwo i wsparcie od pierwszego dnia współpracy. Wykonujemy pomiary geotechniczne, a także sporządzanie najwyższej jakości dokumentacji geotechnicznej. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym Geologiem na terenie Dęblina lub okolic – Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl