Geolog Grójec

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jeżeli planujesz zakup działki budowlanej lub gruntu i nie jesteś pewien, czy spełnia ona warunki przeznaczenia do wykonania prac budowlanych, skorzystaj z naszych usług geologicznych na terenie Grójca i okolic!

Naszą firmę tworzą doświadczeni geolodzy, realizujemy najwyższej jakości usługi z zakresu: realizacji pomiarów geologicznych, sporządzania dokumentacji geotechnicznej, prac terenowych oraz badań laboratoryjnych. Nasza kadra pracownicza,dba o każdy detal realizowanych prac, gwarantując pełne doradztwo podczas trwania współpracy. Wieloletnia praktyka w branży pozwala naszym geologom na dostosowanie odpowiednich rozwiązań do konkretnego zlecenia. Współpracujący z nami Klient może być pewien, że powierzone zlecenie zostanie wykonane precyzyjnie i rzetelnie.

Kompleksowych usługi geologiczne, Grójec

Zajmujemy się realizacją kompleksowych usług geologicznych na terenie Grójca i okolic.

Swoją pracę wykonujemy z użyciem nowoczesnego sprzętu do pomiarów. Do naszych działań podchodzimy indywidualnie, proponując Klientom optymalne rozwiązania. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży. Wyróżnia nas dbałość o detale oraz precyzja. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz przystępne terminy realizacji zleceń.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami – GEO MATEO Geolog Grójec zaprasza do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl