Geolog Hrubieszów

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jeżeli chcesz zrealizować profesjonalne badania geologiczne na terenie Hrubieszowa i okolic i zależy Ci na realizacji usług na najwyższym poziomie zaangażowania i precyzji, proponujemy możliwość skorzystania z naszych usług!

Firma GEO MATEO zajmuje się realizacją kompleksowych usług z zakresu geologii i geotechniki. Wśród dostępnych wariantów współpracy znajdziesz: możliwość wykonania precyzyjnych pomiarów geologicznych, sporządzanie specjalistycznej dokumentacji, badania laboratoryjne i prace terenowe. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy kompleksowo, dbając o najwyższej jakości efekty świadczonych zleceń. Współpracując z nami, otrzymujesz profesjonalne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Realizowane przez nas badania są fundamentalne przed zakupem gruntu lub działki budowlanej. Dają możliwość uniknięcia ryzyka zakupu działek nieodpowiednio przystosowanych pod rozpoczęciem prac budowlanych.

Precyzyjne usługi geologiczne, Hrubieszów i okolice

Nasze prace wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu do pomiarów. Wieloletnie doświadczenie w branży i zdobyta przez lata praktyki wiedza, pozwala na dostosowanie odpowiednich rozwiązań do konkretnego rodzaju zlecenia. Współpracując z nami, masz pewność, że prace wykonane zostaną na najwyższym poziomie zaangażowania i precyzji. 

Zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl