Geolog Imielin

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną firmą zajmującą się realizacją kompleksowych usług geologicznych na terenie Imielina i okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantując rzetelną i precyzyjną realizację zleceń. Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści. Powierzone nam zlecenia realizujemy ze szczególną dbałością o każdy detal.

Jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży, gwarantujemy, iż nasze działania są w pełni zgodne z obowiązującymi normami, Działamy na nowoczesnym i sprawdzonym sprzęcie, dzięki czemu możesz być pewien usług najwyższej jakości.

Precyzyjne pomiary geotechniczne

Dokonujemy precyzyjnych pomiarów geotechnicznych, które są podstawą przed zakupem gruntów i działek. Działania te pozwalają uniknąć ryzyka nabycia gruntu, który jest nieodpowiednio przystosowany pod działania budowlane, a także odpowiednio wcześnie podjąć prace zabezpieczające budowę przed niekorzystnym działaniem wód gruntowych. W ramach naszej działalności proponujemy również wykonanie wysokiej jakości dokumentacji geotechnicznej oraz badań laboratoryjnych.

Cechuje nas ogromna dokładność i niebywała precyzja. Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl