Geolog Jarosław

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

GEO-MATEO to doświadczona firma zajmująca się realizacją usług z zakresu geologi i geotechniki. Pracujący u nas specjaliści, do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, dbając o najwyższą jakość realizowanych usług.

Naszą najważniejszą dewizą jest precyzja oraz rzetelność wykonywanych prac. Ze szczególną starannością podchodzimy do powierzonych nam zadań. Oferujemy pełne wsparcie oraz doradztwo na każdym etapie współpracy. 

Wykonywane przez nas badania geotechniczne są podstawą przed zakupem działki budowlanej. Pozwalają uniknąć kosztów związanych z zakupem działki nieprzystosowanej do realizacji prac budowlanych. Dodatkowo możesz podjąć odpowiednio wczesne działania, mające na celu zabezpieczenie budowy przed działaniem wód gruntowych.

Działamy na nowoczesnym i precyzyjnym sprzęcie, co sprawia, że możesz być spokojny o efekty wykonywanych prac.

Profesjonalizm i wysoka jakość badań geotechnicznych

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, oferujemy naszym Klientom szereg kompleksowych działań. Realizujemy działania z zakresu geologii oraz geotechniki, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie Klienta. Tworzymy w pełni profesjonalną i rzetelną dokumentację geotechniczną. 

Zapraszamy do współpracy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl