Geolog Jastrzębie-Zdrój

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Realizacja pomiarów geotechnicznych jest podstawą przed zakupem gruntu i działki budowlanej. Pozwala uniknąć ryzyka zakupu terenu, który nie spełnia norm odpowiednich pod budowę, a także poniesienia zbędnych kosztów związanych z jego późniejszym dostosowaniem. 

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się realizacją pomiarów geotechnicznych na terenie Jastrzębia-Zdroju i okolic, to doskonale trafiłeś!

GEO-MATEO to profesjonalna i doświadczona firma świadcząca usługi z zakresu pomiarów geotechnicznych oraz realizacji dokumentacji. Zespół firmy tworzą fachowcy z wieloletnim stażem w branży oraz wyjątkowym zaangażowaniem w każde powierzone zadanie. Ze szczególną dbałością podchodzą do realizowanych przez siebie zleceń, dając z siebie maksimum zaangażowania i precyzji.

Wysoka jakość oraz pełen profesjonalizm realizowanych usług

Jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Zapewniamy, iż nasza praca zostaje wykonana zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami. Zastosowanie nowoczesnego sprzętu pozwala nam na dokonywanie niezwykle precyzyjnych i rzetelnych pomiarów. Z nami, możesz być pewien, iż realizowane prace wykonane zostaną uczciwie. 

Zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl