Geolog Jaworzno

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Wykonanie specjalistycznych badań geologicznych jest podstawą przed podjęciem decyzji o zakupie gruntu i działki budowlanej. Takie działania pozwalają uniknąć możliwości nabycia terenu nienadającego się pod przeprowadzenie działań budowlanych. Jako profesjonaliści doskonale zdajemy sobie sprawę, że piękna okolica to nie wszystko, niejednokrotnie zdarza się, że działka nie nadaje się do realizacji budowy. 

GEO-MATEO oferuje możliwość wykonania profesjonalnych pomiarów gruntów i działek budowlanych. Zespół firmy tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy ze szczególną starannością podchodzą do każdego zlecenia. Nasze prace wykonywane są z zastosowaniem nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu. Oprócz pomiarów zapewniamy również geotechniczne badania laboratoryjne oraz sporządzanie dokumentacji.

Usługi geologiczne Jaworzno

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wymagania naszych Klientów. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Z nami, możesz być pewien, że zlecenie zostanie zrealizowane rzetelnie z zachowaniem wszelkich norm.

Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl