Geolog Jędrzejów

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Przed dokonaniem zakupu gruntu lub działki budowlanej powinieneś wykonać profesjonalne badania geotechniczne. W ten sposób możesz sprawdzić, czy spełnia ona warunki do wykonania prac budowlanych, zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług geologicznych na terenie Jędrzejowa i okolic!

Firmę GEO MATEO tworzy zespół doświadczonych profesjonalistów, realizujących usługi najwyższej jakości z zakresu: pomiarów geotechnicznych, realizacji dokumentacji geotechnicznej, prac terenowych oraz wykonania badań laboratoryjnych. Podczas realizacji dbamy o każdy detal, zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Posiadamy wieloletnią praktykę w branży, co pozwala nam na dostosowanie odpowiednich rozwiązań do konkretnego charakteru zlecenia. 

Współpracujący z nami Klient może być pewien, że powierzone zlecenie zostanie wykonane precyzyjnie i rzetelnie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Kompleksowe usługi geologiczne, Jędrzejów

Realizujemy kompleksowe usługi geologiczne na terenie Jędrzejowa i okolic. Nasze działania wykonujemy z zastosowaniem precyzyjnego i nowoczesnego sprzętu. Posiadamy wieloletnią praktykę w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować optymalne rozwiązania do konkretnego rodzaju zlecenia. 

GEO MATEO Geolog Jędrzejów zaprasza do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl