Geolog Kędzierzyn-Koźle

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jesteś na etapie poszukiwania działki odpowiedniej pod rozpoczęcie prac budowlanych i szukasz solidnego geologa w Kędzierzynie-Koźlu, który wykona dla Ciebie pomiary geotechniczne? Zależy Ci na precyzji i najwyższej jakości wykonywanych prac? Bardzo dobrze trafiłeś. Jesteśmy doświadczoną firmą geologiczną, realizujemy kompleksowe usługi z zakresu Geologii i Geotechniki. 

Działamy na terenie Kędzierzyna-Koźla i okolic. Swoje działania opieramy na doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez lata praktyki w branży. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych fachowców. Dbamy o każdy detal naszych prac, podchodząc do każdego zlecenia indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca wykonana została precyzyjnie. Wykonujemy prace z zakresu: pomiarów geotechnicznych, badań laboratoryjnych, przygotowywania dokumentacji, a także prac terenowych.

Usługi geologiczne na najwyższym poziomie

Jesteśmy jedną z firm najdynamiczniej rozwijających się w branży. Działamy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu. Zapewniamy możliwość realizacji pomiarów, a także przygotowywania dokumentacji geotechnicznej i innych.

Świadomi oczekiwań naszych Klientów zapewniamy pełne zaangażowanie w wykonywane prace, zapewniając pełne wsparcie i doradztwo. Z nami możesz być pewien, że świadczone przez nas usługi spełnią Twoje oczekiwania. 

Zapraszamy do kontaktu, wspólnie ustalimy szczegóły zlecenia i wybierzemy dogodny termin realizacji.

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl