Geolog Kęty

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej i kompetentnej firmy wykonującej profesjonalne badania gruntów i działek budowlanych na terenie Kęt i okolic – Zapraszamy do GEO-MATEO!

Realizowane przez nas prace są podstawą przed zakupem terenów przeznaczonych pod budowę. Pozwalają uniknąć poniesienia dodatkowych kosztów spowodowanych zakupem działki, która nie jest odpowiednio dostosowana pod budowę. Doskonale wiemy, że piękna okolica to nie wszystko, bardzo często okazuje się, że po nabyciu gruntu pojawiają się problemy z budową. Dzięki nam decyzja o zakupie zostanie podjęta świadomie.

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży. Zapewniamy możliwość realizacji najwyższej jakości badań geotechnicznych, sporządzenia dokumentacji oraz prac laboratoryjnych.

Wysokiej jakości usługi geotechniczne na terenie Kęt i okolic

Działamy na nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem. Współpracując z nami, Klient może mieć pewność, że prace zostaną wykonane w pełni rzetelnie. Dbamy o najwyższą jakość. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja Klienta ze współpracy. Tworzymy odpowiednią dokumentację geotechniczną, która zrealizowana zostaje na najwyższym poziomie. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami – zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl