Geolog Kolbuszowa

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Chcesz kupić działkę w Kolbuszowej i zastanawiasz się, czy Twoja decyzja jest słuszna? Chciałbyś przeprowadzić profesjonalne badania geologiczne, które pozwolą Ci zniwelować ryzyko poniesienia kosztów związanych z kupnem nieodpowiedniej działki budowlanej? Świetnie trafiłeś – Zapraszamy do GEO MATEO!

GEO MATEO to doświadczona i w pełni profesjonalna firma geologiczna realizująca kompleksowe działania z zakresu GEOLOGII I GEOTECHNIKI. Wykonujemy: precyzyjne pomiary geologiczne, dokumentację geotechniczną, badania laboratoryjne oraz prace terenowe. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Wieloletnia praktyka w branży, pomaga nam w proponowaniu optymalnych rozwiązań, dostosowanych do konkretnego charakteru zlecenia.

Przeprowadzane przez nas pomiary geotechniczne są podstawą przed zakupem gruntu lub działki budowlanej! – Skorzystaj z usług naszych fachowców, by dokonać odpowiedniego wyboru.

Wysoka jakość usług geologicznych, Geolog Kolbuszowa

Swoje prace wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu do realizacji usług geologicznych. Gwarantujemy, iż każde wykonane przez nas zlecenie zrealizowane zostanie na najwyższym poziomie. Jeżeli szukasz specjalisty Geologa w Kolbuszowej to serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się z nami, wspólnie ustalimy szczegóły i wybierzemy dogodny termin realizacji!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl