Geolog Końskie

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Masz w planach kupić działkę budowlaną, ale nie jesteś przekonany, czy spełnia ona odpowiednie normy i możesz rozpocząć na niej prace budowlane? Chciałbyś zminimalizować ryzyko poniesienia dodatkowych, nieprzewidzianych kosztów związanych z przeprowadzeniem dodatkowych prac, aby należycie dostosować działkę? Zapraszamy! Skontaktuj się z doświadczonym Geologiem GEO MATEO  z Końskich!

Nasza firma to doświadczona kadra profesjonalistów, którzy zajmującą się realizacją badań geologicznych na terenie Końskich i okolic. Działamy kompleksowo, oferując możliwość realizacji: pomiarów geotechnicznych, dokumentacji geotechnicznej oraz badań laboratoryjnych. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając pełne wsparcie, doradztwo i fachową pomoc przy wyborze dobrych w danej sytuacji rozwiązań. Dbamy o pełne zadowolenie zleceniodawcy z efektów naszej pracy. Współpracując, nami możesz mieć pewność, że zlecenie wykonane zostanie na najwyższym poziomie precyzji i zaangażowania.

Usługi geologiczne najwyższej jakości, Geolog Opoczno

Nasze usługi świadczymy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu do realizacji prac geologicznych. Wieloletnia praktyka naszych specjalistów, pozwala na dostosowanie praktycznych i sprawdzonych rozwiązań do konkretnego przypadku. Dbamy o dynamiczny rozwój naszej firmy – Gwarantujemy, iż współpracując z nami, będziesz w pełni zadowolony z efektów działań!

Zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl