Geolog Kozienice

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Planujesz w niedługim czasie zakup działki lub gruntu i chciałbyś przeprowadzić profesjonalne pomiary geotechniczne na terenie Kozienic lub okolic? W tym celu chciałbyś podjąć współpracę z profesjonalnym Geologiem godnym zaufania? Serdecznie zapraszamy do GEO MATEO!

Nasza firma jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży. Zapewniamy możliwość wykonawstwa kompleksowych usług geologicznych tj: realizacja pomiarów, sporządzanie wysokiej jakości dokumentacji, badania laboratoryjne oraz prace terenowe. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Usługi geologiczne Kozienice, profesjonalizm i najwyższa jakość

Współpracując z nami, możesz być pewien, że powierzone nam zadanie zostanie wykonane zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami. Dbamy o najwyższą jakość, swoje usługi wykonujemy z zastosowaniem w pełni nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu. Wieloletnie doświadczenie i praktyka w branży daje nam możliwość dostosowania konkretnego rozwiązania do danego rodzaju zlecenia.

Wykonywane przez nas pomiary gruntów i działek są podstawą przed zakupem działki lub gruntu. Dzięki nim możesz uniknąć wielu nieprzewidzianych konsekwencji wynikających z niedostatecznego dostosowania działki pod budowę.

Serdecznie zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl