Geolog Krapkowice

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Firma GEO MATEO realizuje profesjonalne usługi geologiczne i geotechniczne na terenie Krapkowic i okolicznych miejscowości. Kadra pracownicza to grupa specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Zakres naszych usług obejmuje: realizację pomiarów geotechnicznych, sporządzanie dokumentacji, badania laboratoryjne oraz prace terenowe Prace realizujemy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu, co jest gwarancją, iż zlecenie wykonane będzie w pełni profesjonalnie. Dla naszych pracowników ważny jest każdy detal realizacji.

Do wykonywanych zleceń podchodzimy indywidualnie, proponując rozwiązania dostosowane do rodzaju prac. Zapewniamy doradztwo podczas współpracy. Doskonale wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest zaangażowanie, dbamy o precyzyjne dostosowanie działań do konkretnego zlecenia.

Usługi geologiczne, Geolog Krapkowice

Pomiary geotechniczne są podstawą przed zakupem działki. Dzięki nim będziesz spokojny, iż teren jaki zakupiłeś, jest w pełni dostosowany pod możliwość wykonania prac budowlanych. 

Wykonujemy usługi geologiczne na terenie Kropkowic i okolic. Zajmujemy się realizacją najwyższej jakości pomiarów geotechnicznych, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Przygotowujemy dokumentację geotechniczną. 

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zapraszamy do kontaktu! Wspólnie ustalimy szczegóły zlecenia.

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl