Geolog Kraśnik

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Masz w planach zakup działki, ale zastanawiasz się, czy spełnia ona odpowiednie normy definiujące jej zdatność pod dokonanie prac budowlanych. Bardzo dobrze trafiłeś. Jako profesjonalna i doświadczona firma realizujemy kompleksowe usługi z zakresu realizacji prac geologicznych i geotechnicznych. Jednym z obszarów naszej działalności jest Kraśnik i okolice. 

Nasze działania opieramy na zdobytej wiedzy oraz wieloletniej praktyce w branży. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych geologów, dla których najważniejsze jest zadowolenie Klientów ze współpracy z nami. Do każdego powierzonego nam działania podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby nasza praca wykonana została precyzyjnie.

Usługi geologiczne na najwyższym poziomie

Nasza firma jest jedną z najdynamiczniej rozwijających. Działamy z zastosowaniem najwyższej jakości, nowoczesnego sprzętu. Oferujemy możliwość wykonania pomiarów, a także sporządzania dokumentacji geotechnicznej, realizacji badań laboratoryjnych oraz prac terenowych. 

Doskonale wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest zaangażowanie i wsparcie podczas wykonywanego zlecenia. Gwarantujemy pełne wsparcie i specjalistyczne doradztwo na każdym etapie współpracy. 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu, wspólnie ustalimy szczegóły zlecenia i wybierzemy dogodny termin realizacji.

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl