Geolog Łańcut

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Zamierzasz kupić działkę w Łańcucie i chciałbyś przeprowadzić profesjonalne pomiary geologiczne, aby uniknąć ryzyka pojawienia się w późniejszym czasie nieprzewidzianych kosztów związanych z nieodpowiednim przystosowaniem działki pod rozpoczęcie prac budowlanych? Zależy Ci na realizacji wysokiej jakości usług, oraz specjalistycznym doradztwie? Zapraszamy do kontaktu!

Realizujemy kompleksowe usługi geologiczne na terenie Łańcuta i okolic. Zapewniamy możliwość wykonania: badań geologicznych, profesjonalnej dokumentacji geotechnicznej, badań laboratoryjnych oraz prac terenowych.

Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie, gwarantując naszym Klientom pełne doradztwo na każdym etapie współpracy. Wieloletnia praktyka oraz zdobyta dzięki temu wiedza pozwala nam na odpowiednie dostosowanie rozwiązań do konkretnego przypadku.

Najwyższa jakość usług geologicznych, Łańcut

Jesteśmy jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży geologicznej. Działamy z zastosowaniem precyzyjnego i nowoczesnego sprzętu, co daje gwarancję najlepszych efektów pomiarów. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą właśnie z nami – Zapraszamy!

Wspólnie ustalimy warunki współpracy i wybierzemy dogodny termin realizacji!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl