Geolog Lędziny

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm geologicznych w branży. Nasz zespół doświadczonych specjalistów realizuje usługi z zakresu pomiarów geotechnicznych, sporządzania rzetelnej dokumentacji, badań laboratoryjnych i prac terenowych. Wykonywane działania realizujemy za pomocą specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu, co gwarantuje najwyższą jakość powierzonych nam zleceń. Dla nas ważny jest każdy detal realizacji. Ze szczególną uwagą podchodzimy do świadczonych usług, gwarantując, iż zostaną one wykonane zgodnie z wszelkimi normami.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, proponując rozwiązania dostosowane do konkretnego przypadku. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Doskonale wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest zaangażowanie w konkretną usługę, dlatego dbamy o odpowiednie dostosowanie rozwiązań do danego zlecenia.

Usługi geologiczne, profesjonalny Geolog Lędziny

Nasze usługi geologiczne na terenie Lędzin świadczone są rzetelnie i precyzyjnie. Zapewniamy możliwość dokonania wysokiej jakości pomiarów geotechnicznych z zastosowaniem nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu. Dla nas najważniejszy jest Klient, proponujemy dogodne terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami – Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl