Geolog Leżajsk

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Chcesz kupić działkę w Leżajsku lub okolicy, ale zastanawiasz się, czy pełnia ona wszystkie określone normy? Chciałbyś uniknąć konieczności poniesienia dodatkowych kosztów, które będą konsekwencją źle dokonanych wyborów? Zapraszamy do przeprowadzenia profesjonalnych badań gruntów i działek budowlanych z firmą GEO MATEO!

Nasza kadra pracownicza to ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży geologicznej. Z zaangażowaniem i niezwykłą precyzją wykonają dla Ciebie pomiary gruntów i działek budowlanych, a także: sporządzą wysokiej jakości dokumentację geotechniczną, badania laboratoryjne oraz dokonają prac terenowych.

Zlecenia realizowane są tutaj ze szczególną dbałością o detale. Pracownicy GEO MATEO dbają, aby Klient był w pełni usatysfakcjonowany z efektów zrealizowanych przez nas prac. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym z etapów współpracy.

Wieloletnie doświadczenie, pełen profesjonalizm - Geolog Leżajsk

Jednym z obszarów naszej działalności jest Leżajsk i okolice. Realizujemy na tym terenie precyzyjne badania geologiczne gruntów i działek budowlanych. Doświadczenie i praktyka w branży pozwala nam na proponowanie w pełni sprawdzonych rozwiązań, adekwatnych do danej sytuacji.

Pracujemy na nowoczesnym i sprawdzonym sprzęcie geologicznym. Z nami możesz być pewien najlepszych efektów współpracy.

Zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl