Geolog Libiąż

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Masz w zamiarach zakup działki budowlanej i chciałbyś przeprowadzić profesjonalne pomiary geologiczne? Szukasz sprawdzonego geologa, który rzetelnie podejdzie do powierzonego mu zadania? Zapraszamy do GEO-MATEO!

Jesteśmy profesjonalną firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie i praktykę w branży. Oferujemy możliwość realizacji specjalistycznych badań gruntów i działek budowlanych. Przeprowadzane przez nas pomiary pozwalają uniknąć ryzyka zakupu terenu nieodpowiednio przystosowanego pod budowę. Dbamy o każdy detal realizowanych prac, zapewniając pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Profesjonalne usługi geologiczne, Libiąż

Nasza firma jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży. W trakcie realizowanych usług zapewniamy stuprocentowe wsparcie, oraz dostosowanie optymalnych rozwiązań do konkretnego rodzaju zlecenia. Jednym z obszarów naszej działalności jest Libąż i okolice. 

Działamy na nowoczesnym i w pełni sprawdzonym sprzęcie do realizacji usług geologicznych. Oprócz pomiarów wykonujemy również dokumentację geotechniczną oraz profesjonalne badania laboratoryjne. 

Jeżeli Jesteś zainteresowany współpracą z nami – Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl