Geolog Myszków

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Masz w planach zakup działki budowlanej, ale nie wiesz, czy w pełno nadaje się ona pod budowę? Szukasz profesjonalnego geologa, który wykona dla Ciebie pomiary działki, a także sporządzi odpowiednią dokumentację. Zapraszamy do kontaktu!

GEO-MATEO to firma z wieloletnim stażem w branży oraz profesjonalną wiedzą geologiczną. Nasza kadra pracownicza, to wysoce wykwalifikowani specjaliści. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantując wysoką jakość realizowanych prac. Działamy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu do realizacji badań geotechnicznych, co jest gwarantem, że zostają one wykonane w pełni precyzyjnie i rzetelnie. Świadomi oczekiwań naszych Klientów zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta ze współpracy z nami.

Profesjonalne usługi geologiczne w Myszkowie i okolicy

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm geologicznych. Oferujemy szereg kompleksowych prac geologicznych w tym możliwość dokonania pomiarów oraz przygotowania pełnej dokumentacji geotechnicznej.

Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl