Geolog Ogrodzieniec

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Szukasz sprawdzonego i kompetentnego Geologa, który zajmie się wykonawstwem specjalistycznych badań gruntu lub działki budowlanej na terenie Ogrodzieniec i okolicach? Zależy Ci na działaniach najwyższej jakości i precyzji działań? Skontaktuj się z nami –  Zapraszamy do GEO MATEO!

Pracują u nas specjaliści, posiadają wieloletnie doświadczenie oraz praktykę w branży. Zdobyta wiedza, pozwala im na precyzyjne dostosowanie rozwiązań do rodzaju zlecenia. Najważniejsze dla nas jest dobro i zadowolenie Klienta z efektów wykonywanych prac. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby zaproponowane Klientom działania w stu procentach spełniły oczekiwania. Realizujemy precyzyjne pomiary geologiczne na terenie Ogrodzieńca i okolic. Dodatkowo nasze usługi obejmują także: sporządzanie dokumentacji geotechnicznej, badania laboratoryjne oraz prace terenowe.

Wysoka jakość usług geologicznych Ogrodzieniec

Realizowane przez nas usługi geologiczne wykonywane są precyzyjnie z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm. Działamy z zastosowaniem i nowoczesnego sprzętu. Zapewniamy naszym Klientom pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. 

Wykonywane przez nas badania i pomiary geotechniczne są podstawowym działaniem przed kupnem konkretnej działki budowlanej. Jesteś zainteresowany współpracą z Geologiem w Ogrodzieńcu? Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły realizacji. Zapewniamy konkurencyjne ceny i dogodne terminy realizacji prac. Zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl