Geolog Opoczno

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Postanowiłeś kupić działkę budowlaną, ale nie wiesz, czy spełnia ona wszystkie obowiązujące normy i nadaje się do rozpoczęcia prac budowlanych? Chciałbyś uniknąć nieprzewidzianych kosztów związanych z koniecznością przeprowadzenia dodatkowych działań w celu dostosowania gruntu? Skontaktuj się z doświadczonym Geologiem z Opoczna!

Jesteśmy doświadczoną i kompetentną firmą zajmującą się realizacją badań geologicznych na terenie Opoczna i okolic. Oferujemy możliwość wykonania: pomiarów geotechnicznych, sporządzenia wysokiej jakości dokumentacji geotechnicznej oraz badań laboratoryjnych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając pełne doradztwo i kompetentną pomoc przy wyborze odpowiednich rozwiązań. Dbamy o pełną satysfakcję zleceniodawcy z powierzonego nam zadania. Z nami możesz mieć pewność, że prace wykonane zostaną na najwyższym poziomie zaangażowania i precyzji.

Usługi geologiczne najwyższej jakości, Geolog Opoczno

Swoją pracę realizujemy z zastosowaniem sprawdzonego i nowoczesnego sprzętu. Wieloletnia praktyka w branży, pozwala nam na dostosowanie konkretnych rozwiązań do danego rodzaju zlecenia. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży – Gwarantujemy, iż współpraca z nami zakończy się pełną, obopólną satysfakcją!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl