Geolog Opole

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Realizacja specjalistycznych badań geologicznych jest fundamentalnym działaniem przed dokonaniem zakupu działki budowlanej? Efekty prac, pozwalają określić, czy działka, którą jesteś zainteresowany, nadaje się do wykonania prac budowlanych. 

Firma GEO MATEO, zajmuje się realizacją usług geologicznych na terenie Opola i okolic. Jesteśmy rzetelną firmą, z wieloletnią praktyką w branży. Nasz zespół tworzą w pełni zaufani specjaliści, dla których priorytetowe jest zadowolenie współpracujących z nami Klientów z efektów zrealizowanych działań. Dbamy o każdy detal realizacji, zapewniając pełne doradztwo podczas współpracy.

Usługi geologiczne Suszec - Wysoka jakość!

Posiadamy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który zastosowany zostaje podczas wykonywania powierzonych nam zleceń. Wykonujemy usługi z zakresu dokonywania pomiarów, sporządzania dokumentacji, badań laboratoryjnych oraz prac terenowych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a praktyka w branży pozwala nam na optymalne dostosowanie rozwiązań do konkretnego przypadku.

Zapewniamy konkurencyjne ceny i dogodne terminy wykonania zleceń. Dla nas Klient jest zawsze na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły – Zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl