Geolog Ostrowiec Świętokrzyski

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

GEO MATEO to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm geologicznych w branży. Nasza kadra pracownicza to zespół specjalistów realizujących usługi z zakresu pomiarów geotechnicznych, wykonywania rzetelnej dokumentacji, realizacji badań laboratoryjnych oraz  prac terenowych. Nasze prace realizujemy z użyciem nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu, co daje gwarancję, zlecenie zostanie wykonane precyzyjnie i w pełni profesjonalnie. Dla naszych fachowców ważny jest każdy, nawet najmniejszy detal realizacji. Do każdego zlecenia podchodzimy ze szczególną uwagą, dbając, aby zlecenia zostały zrealizowane zgodnie z wszelkimi normami.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując naszym Klientom rozwiązania dostosowane do rodzaju realizowanych prac. Zapewniamy pełne doradztwo na każdym etapie współpracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zaangażowanie, dlatego dbamy o precyzyjne dostosowanie prac do charakteru zlecenia.

Usługi geologiczne, Geolog Ostrowiec Świętokrzyski

Realizujemy usługi geologiczne na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic. Wykonujemy najwyższej jakości pomiary geotechniczne, przy użyciu nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu. Sporządzamy dokumentację geotechniczną, która wykonana zostaje na najwyższym poziomie profesjonalizmy. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami – Zapraszamy do kontaktu! Wspólnie ustalimy szczegóły zlecenia.

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl