Geolog Pilica

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Potrzebujesz profesjonalnego Geologa, który wykona precyzyjne badania gruntu lub działki budowlanej? Zależy Ci na wysokiej jakości i niezawodnych efektach działań? Zapraszamy do GEO MATEO!

Pracujący u nas specjaliści posiadają wieloletnią praktykę oraz doświadczenie w branży. Zdobyta wiedza, pozwala nam na odpowiednie dostosowanie rozwiązań do konkretnego rodzaju zlecenia. Dbamy o najwyższą jakość naszych prac. Wykonujemy precyzyjne pomiary geologiczne na terenie Pilicy i okolic. Zakres naszych działań obejmuje także: sporządzanie dokumentacji geotechnicznej, prace terenowe oraz badania laboratoryjne. Wyróżnia nas szczególna dbałość o detale, dla nas najważniejsza jest satysfakcja i zadowolenie Klienta z efektów zrealizowanych prac.

Usługi geologiczne Pilica - Wysoka jakość, precyzja działań

Usługi wykonujemy niezwykle precyzyjnie. Działamy z użyciem profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu. Do każdego powierzonego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając wsparcie i doradztwo podczas współpracy. Realizowane przez nas pomiary geotechniczne są podstawą przed zakupem konkretnego gruntu lub działki budowlanej. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym Geologiem, skontaktuj się z nami i ustal szczegóły realizacji. Proponujemy konkurencyjne ceny i dogodne terminy świadczonych usług. Zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl