Geolog Pionki

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jesteś na etapie planowania zakupu działki i chciałbyś zrealizować profesjonalne pomiary geologiczne na terenie Pionek lub okolic? Zależy Ci na współpracy z profesjonalnym Geologiem, któremu będziesz mógł zaufać? Zapraszamy do GEO MATEO!

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej działających i rozwijających się  firm w branży. Zapewniamy możliwość realizacji usług geologicznych tj: realizacja pomiarów i badań, sporządzanie dokumentacji geotechniczne, badania laboratoryjne, a także prace terenowe. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, gwarantując pełne doradztwo.

Usługi geologiczne Kozienice, profesjonalizm i najwyższa jakość

Realizując usługi z nami, możesz być przekonany, że powierzone nam prace wykonane zostaną zgodnie z obowiązującymi normami. Dbamy o najwyższą jakość, realizując swoje działania z zastosowaniem nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu. Wieloletnia praktyka w branży daje nam możliwość doboru optymalnego k rozwiązania do rodzaju zlecenia.

Profesjonalne pomiary gruntów i działek są podstawą przed zakupem działki lub gruntu. Dzięki nim możesz uniknąć ryzyka wydania pieniędzy na działkę, która nie spełnia odpowiednich warunków pod budowę.

Serdecznie zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl