Geolog Piotrków Trybunalski

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jesteś na etapie zakupu działki budowlanej i zastanawiasz się, czy spełnia ona odpowiednie normy przeznaczenia pod budowę? Chcesz uniknąć nieprzewidzianych kosztów związanych z późniejszym dostosowaniem działki? Bardzo dobrze trafiłeś, zapraszamy do współpracy z Geologiem na terenie Piotrkowa Trybunalskiego!

GEO MATEO to profesjonalna firma geologiczna. Pracują tutaj doświadczeni i kompetentni geolodzy, dla których najważniejsze jest pełne zadowolenie i satysfakcja Klienta z efektów zrealizowanych usług. Specjaliści ze szczególną dbałością podchodzą do powierzonych im zadań, traktując każde zlecenie w sposób indywidualny. Wykonujemy nasze usługi kompleksowo, dając możliwość skorzystania z następujących wariantów: pomiary geologiczne gruntów i działek budowlanych, sporządzania wysokiej jakości dokumentacji geotechnicznej, badań laboratoryjnych i prac terenowych.

Profesjonalne badania geologiczne Piotrków Trybunalski

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży. Wykonujemy wysokiej jakości pomiary geologiczne na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Działamy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że realizowane prace zostaną wykonane precyzyjnie, ze szczególną dbałością o detale. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym geologiem na terenie Piotrkowa Trybunalskiego lub okolicy – Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl