Geolog Przeworsk

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Szukasz profesjonalnego i doświadczonego Geologa na terenie Przeworska i okolic? Chciałbyś kupić działkę, ale zastanawiasz się, czy teren, jakim jesteś zainteresowany, w stu procentach spełnia normy zdatności do przeprowadzenia prac budowlanych? Geolog GEO MATEO zaprasza do kontaktu!

Realizowane przez nas pomiary gruntów i działek budowlanych są podstawą przed zakupem danego terenu. Dzięki nim możesz zniwelować ryzyko kupna działki, która nie nie spełnia obowiązujących norm. Usługi geologiczne realizujemy kompleksowo, zapewniamy możliwość wykonania: profesjonalnych pomiarów, sporządzania dokumentacji geotechniczne, badań laboratoryjnych i prac terenowych.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta z efektów realizowanych prac. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Dbamy, aby Klient był w pełni usatysfakcjonowany zarówno w trakcie realizowanych prac jak i po ich zakończeniu.

Wysokiej jakości usługi geologiczne, Geolog Przeworsk

GEO MATEO to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży. Działamy z zastosowaniem nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu do pomiarów geologicznych. Dbamy o każdy nawet najmniejszy detal realizacji, gwarantując, że nasze prace zostaną wykonane w pełni profesjonalnie. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl