Geolog Pszczyna

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Szukasz doświadczonego i godnego zaufania geologa na terenie Pszczyny lub okolic? Zależy Ci na precyzji działań oraz pełnym wsparciu specjalisty, na każdym etapie współpracy? GEO-MATEO serdecznie zaprasza do współpracy. 

Zespół naszej firmy tworzą doświadczeni oraz kompetentni specjaliści, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro zadowolenie Klienta z jakości zrealizowanych prac. Wykonujemy specjalistyczne badania geotechniczne, z zastosowaniem nowoczesnego i precyzyjnego sprzętu. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz kompleksowo. W zakresie naszych działań znajduje się, możliwość wykonania pomiarów geotechnicznych, przygotowania dokumentacji, badań laboratoryjnych oraz prac w terenie.

Pełen profesjonalizm i niezawodna jakość usług geologicznych

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm geologicznych. Realizowane przez nas działania wykonywane są ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Wyróżnia nas niebywała precyzja i sumienność. Świadomi oczekiwań naszych Klientów, służymy pełnym wsparciem, proponując praktyczne rozwiązania, dostosowane do konkretnej sytuacji. 

Zapraszamy do współpracy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl