Geolog Puławy

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jesteś zainteresowany współpracą z doświadczonym geologiem na terenie Puław? Chciałbyś wykonać profesjonalne pomiary gruntu lub działki budowlanej i zminimalizować ryzyko nabycia terenu, który nie spełnia odpowiednich warunków pod budowę? Zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy doświadczoną i kompetentną firmą, dla której dobro Klienta jest zawsze na pierwszym miejscu. Oferujemy niezawodną jakość usług geologicznych na terenie Puław i okolic. Zakres świadczonych usług obejmuje: pomiary geologiczne gruntów i działek budowlanych, przygotowywanie dokumentacji geotechniczne, badania laboratoryjne.

Dynamiczny rozwój pozwala nam na zastosowanie rozwiązań spełniających w stu procentach oczekiwania Klienta. Dbamy o precyzyjne efekty realizacji. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Usługi geologiczne Puławy

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, gwarantując naszym Klientom maksimum zaangażowania i precyzji. Wieloletnie doświadczenie i praktyka w branży pozwala nam na perfekcyjne dostosowanie proponowanych rozwiązań do charakteru wykonywanego zlecenia. Dbamy o najwyższą jakość.

Nasze usługi realizujemy z zastosowaniem nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu. Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl