Geolog Pyskowice

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Szukasz kompetentnego Geologa w Pyskowicach? Bardzo dobrze trafiłeś. GEO MATEO to firma realizująca usługi z zakresu Geologii i Geotechniki. Naszą kadrę pracowniczą tworzą kompetentni specjaliści, dokładający wszelkich starań do najwyższej jakości świadczonej pracy. Zakres naszych usług obejmuje możliwość wykonania pomiarów geologicznych, sporządzenia dokumentacji geotechnicznej, badania laboratoryjne oraz prace terenowe.

Działania realizowane przez nas są podstawą przed podjęciem decyzji o zakupie gruntu lub działki. Po dokonanych pomiarach jesteśmy w stanie jasno określić czy teren ten spełnia odpowiednie warunki związane z przeznaczeniem działki do budowy. Co więcej, jesteś w stanie dostatecznie wcześnie dokonać działań, które zabezpieczą budowę przed działaniem wód gruntowych.

Usługi geologiczne najwyższej jakości

Świadomi oczekiwań naszych Klientów zapewniamy precyzyjne wykonawstwo usług geologicznych i geotechnicznych. Świadczone prace realizujemy z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu, który pozwala osiągać najlepsze efekty działań. Dbamy o każdy szczegół, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie zleceniodawcy. Jednym z obszarów naszej działalnością są Pyszkowice. Geolog GEO MATEO zaprasza do kontaktu – Wspólnie ustalimy szczegóły działań i dobierzemy dogodny termin!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl