Geolog Radom

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Planujesz kupno gruntu lub działki budowlanej na terenie Radomia lub okolic? Potrzebujesz kompetentnego i doświadczonego geologa, który wykona dla Ciebie szereg prac związanych z pomiarami i przygotowaniem specjalistycznej dokumentacji geotechnicznej? Świetnie trafiłeś.

GEO MATEO to zespół specjalistów, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro i zadowolenie Klienta z efektów wykonanych działań. Oferujemy możliwość realizacji kompleksowych działań z zakresu Geologii i Geotechniki. W ramach naszej działalności wykonujemy: profesjonalne pomiary gruntów i działek budowlanych, przygotowywanie najwyższej jakości dokumentacji, badania laboratoryjne oraz prace terenowe. 

Musisz być świadom, iż pomiary geologiczne są podstawą przed dokonaniem zakupu gruntu. Pozwala to uniknąć dodatkowych kosztów związanych z nieodpowiednim przystosowaniem działki do rozpoczęcia prac budowlanych.

Najwyższa jakość usług geologicznych

Każde zlecenie wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu, co gwarantuje, iż zostają one wykonane precyzyjnie, ze szczególną dbałością o detale. Oferujemy konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły realizacji oraz dobrać odpowiedni termin wykonywanych prac.

Serdecznie zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl