Geolog Radzionków

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Zamierzasz kupić działkę i poszukujesz profesjonalnej firmy, która wykona dla Ciebie badania geologiczne? Zapraszamy do GEO MATEO!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą usługi pomiarów geotechnicznych, sporządzanie dokumentacji, badania laboratoryjne oraz prace terenie Radzionkowa i okolic. Nasz zespół tworzą specjaliści, dla których najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja Klienta z jakości realizowanych przez nas usług. Pomiary dokonywane są za pomocą specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu możesz być pewien, że najwyższej jakości realizacji. Dbamy o każdy szczegół wykonywanych prac, zapewniając naszym Klientom pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Wykonywane przez nas pomiary gruntów i działek budowlanych są podstawowym działaniem, poprzedzającym zakup określonego terenu. Dzięki nim masz możliwość uniknięcia nieprzewidzianych wcześniej kosztów, związanych z nieodpowiednim przystosowaniem terenu do realizacji prac budowlanych, a także podjęcia odpowiednio wczesnej reakcji zabezpieczającej budowę przed działaniem wód gruntowych. Dokładnie wiemy, jak ważna w naszej pracy jest precyzja i rzetelność – z nami możesz być pewien, że się nie zawiedziesz.

Usługi geologiczne na terenie Radzionkowa i okolic

Powierzone nam zlecenia realizujemy ze szczególną dbałością o detale. Proponujemy realizację kompleksowych usług geologicznych na terenie Radzionkowa i okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując rozwiązania w pełni dostosowane do konkretnego zlecenia. 

Oprócz pomiarów realizujemy także usługi sporządzenia wysokiej jakości dokumentacji geotechnicznej. Realizujemy prace terenowe oraz badania laboratoryjne, które odbywają się na nowoczesnym i sprawdzonym sprzęcie. 

Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl