Geolog Rybnik

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jako profesjonaliści zapewniamy możliwość realizacji badań geotechnicznych na najwyższym poziomie zaangażowania i precyzji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantując naszym Klientom pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Oprócz badań geotechnicznych realizujemy również działania z zakresu realizacji dokumentacji, badań laboratoryjnych, prac terenowych oraz doradztwa geotechnicznego.

Wykonywane przez nas pomiary są podstawą przed podjęciem decyzji o zakupie działki budowlanej. Pozwalają uniknąć kosztów, które związane są z kupnem terenu nie odpowiednio przystosowanego pod budowę. Często okazuje się, że ładna okolica to nie wszystko, a działka przeznaczona na sprzedaż w pełni nie nadaje się pod budowę.

Wysokiej jakości badania geotechniczne na terenie Rybnika i okolic

GEO-MATEO to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm geologicznych. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i kompetentni specjaliści, dbający o każdy detal realizowanych prac. Pomiary wykonujemy za pomocą nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu, dzięki czemu możesz być pewien, że zostają one przeprowadzone precyzyjnie. 

Zapraszamy do współpracy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl