Geolog Sandomierz

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Czy jesteś świadom tego, iż badania geotechniczne są podstawowym działaniem przed zakupem gruntu lub działki budowlanej? Za ich przyczyną możesz jasno określić czy teren, który chcesz kupić, nadaje się do przeprowadzenia prac budowlanych. Dodatkowo, rezultaty pomiarów dają możliwość odpowiednio wczesnego podjęcia działań zabezpieczających budowę przed niekorzystnym oddziaływaniem wód gruntowych. 

Jako profesjonaliści z wieloletnią praktyką w branży zapewniamy możliwość wykonania usług związanych z pomiarami gruntów i działek budowlanych. Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizowane przez nas usługi, wykonane zostały na najwyższym poziomie zaangażowania i precyzji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy pełne doradztwo i wsparcie podczas współpracy.

Profesjonalny Geolog na terenie Sandomierza i okolic

Jesteśmy kadrą profesjonalistów. Swoje działania realizujemy z zastosowaniem nowoczesnego i w pełni profesjonalnego sprzętu do prac geologicznych. Zapewniamy precyzyjną realizację pomiarów i niezawodne efekty współpracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, takie podejście pozwala nam na dostosowanie konkretnych rozwiązań do rodzaju zlecenia. Przykładamy szczególną uwagę do każdego, nawet najmniejszego detalu zlecenia. 

Zapraszamy do współpracy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl