Geolog Siemianowice Śląskie

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm geologicznych, oferujemy możliwość realizacji w pełni profesjonalnych i precyzyjnych pomiarów geotechnicznych na terenie Siemianowic Śląskich i okolic. 

Nasz zespół tworzą doświadczeni i kompetentni specjaliści, dla których najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja Klienta z efektów zrealizowanych działań. Dbamy o najwyższą jakość naszych prac, zapewniając pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. 

Pomiary geotechniczne są podstawą przed zakupem gruntu i działki budowlanej. Pozwalają uniknąć wielu kosztów związanych z zakupem gruntu nieodpowiednio przystosowanego pod budowę. Dzięki badaniom możesz odpowiednio wcześnie podjąć działania związane z zabezpieczeniem budowy przed działaniem wód gruntowych.

Wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość pracy

Pomiary realizujemy z zastosowaniem nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu, co gwarantuje najwyższą precyzję prac. Dodatkowo w zakresie naszych usług znajduje się możliwość sporządzenia najwyższej jakości dokumentacji geotechnicznej oraz specjalistyczne badania laboratoryjne. 

Zapraszamy do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl