Geolog Staszów

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej profesjonalne badania geotechniczne na terenie Staszowa lub okolic? Zależy Ci na najwyższej jakości realizacji oraz wsparciu profesjonalistów podczas realizowanych prac? Firma GEO-MATEO serdecznie zaprasza do współpracy!

Zespół GEO-MATEO tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem w branży. Wiedza praktyczna oraz lata doświadczenia pozwalają nam na realizację najwyższej jakości usług geologicznych. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal realizowanych prac, gwarantując naszym Klientom stuprocentowe zadowolenie z efektów działań. 

Realizowane pomiary geotechniczne są podstawą przed zakupem gruntu i działki budowlanej. Pozwalają uniknąć ryzyka nabycia gruntu, który nie jest odpowiednio przystosowany do budowy. Co więcej, możesz odpowiednio wcześnie podjąć działania mające na celu zabezpieczenie budowy przed działaniem wód gruntowych.

Profesjonalne usługi geologiczne Staszów

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie współpracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o dobro i zaufanie Klienta. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm geologicznych. Zapraszamy do współpracy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl